Gå til sidens indhold

Kontakt

Henvendelser vedr. designlinjen i din styrelse

Kontakt den designansvarlige i din styrelse, hvis du har spørgsmål til design.

Udviklings- og Forenklingsstyrelsen:
Camilla Ellehammer Haxgart, Camilla.Haxgart@ufst.dk 

Administrations- og Servicestyrelsen:
Mette Fabricius Teilmann, Mette.Teilmann@adst.dk 

Gældsstyrelsen:
Charlotte Skovgaard, Charlotte.Skovgaard@gaeldst.dk

Vurderingsstyrelsen:
Sutikamon Højrup, Youi.Hoejrup@vurdst.dk

Motorstyrelsen:
Christina Gam Ladefoged, Christina.Ladefoged@motorst.dk

Skattestyrelsen:
Polly Bundgaard, Polly.Bundgaard@sktst.dk

Toldstyrelsen:
Anette Lodberg Schmidt, Anette.Schmidt@toldst.dk  

Henvendelser vedr. overordnede retningslinjer for koncernens designlinje

Kontakt Kunder, Processer og Kanaler på aka@skm.dk for spørgsmål om designlinjen.

Henvendelser vedr. digitale løsninger

Kontakt Digital kommunikation og design i Udviklings- og Forenklingsstyrelsen vedr. henvendelser om udformning og design af digitale løsninger.